Wyjątkowy wieczór w jazzowym klimacie już za nami.

28 października w salonie na ul. Kazimierza Wielkiego 1 w Poznaniu świętowaliśmy razem z naszymi Klientami Jubileusz 25- lecia istnienia naszej firmy na poznańskim rynku motoryzacyjnym.

25 lat – to historia dwóch firm Euroimpex i Compol, które połączyły swoje siły tworząc Auto Compol S.A., koncesję motoryzacyjną od 1994 roku sprzedającą samochody Renault i Dacia.

25 lat to też rozwój – powstanie 3 obiektów prowadzących działalność handlowo- usługową w Poznaniu oraz Luboniu.

25 lat to też pracownicy – obecnie firma zatrudnia ponad 70 osób.

25 lat to również wspieranie niezliczonych wydarzeń społecznych oraz akcji propagowania sportu w regionie.

Aby świętować z nami tą wspaniałą uroczystość przybyli zaproszeni specjalni Goście.

Przedstawiciele Koncernu – Dyrektor Wykonawczy Renault Polska – p. Tomasz Mróz, Przewodniczący Rady Miasta – p. Grzegorz Ganowicz, Właściciele firm Agentów – Auto Sanok oraz Abis Firma Motoryzacyjna , przedstawiciele świata kultury w tym ceniony poznański aktor – p. Michał Grudziński oraz wielu innych naszych klientów. Pojawiła się też cała rodzina Państwa Kaźmierczak, która firmę założyła i do dzisiaj z powodzeniem ją prowadzi .

Uroczystość rozpoczęła p. Prezes Natasza Kaźmierczak podziękowaniami dla wszystkich , którzy mają wkład w rozwój i funkcjonowanie firmy Auto Compol.

Nie obyło się też bez wzruszeń i kwiatów.

Gwiazdą wieczoru była światowej klasy wokalistka i kompozytorka jazzowa p. Urszula Dudziak . Spotkanie to było nie tylko wsłuchaniem się w jazz , ale także wymianą energii i doświadczeń z publicznością .

Koncert był wyjątkową porcja muzycznych wspomnień i zabawnych anegdot, refleksja nad codziennością i potężna dawka optymizmu dla słuchaczy. Był też okazją do spotkania z Artystką , wykonania pamiątkowego zdjęcia i otrzymania autografu.

Jak przystało na firmę motoryzacyjną nie odbyło się również bez premier.

Miesiąc październik to pojawienie się na rynku nowego Clio - stylowego i uwodzicielskiego samochodu z nowym rewolucyjnym wnętrzem, który Goście mogli oglądać podczas naszego wieczoru.
Przy okazji tej uroczystości prezentowaliśmy Nowe Renault Zoe - w 100 % elektryczne auto, z mocnym akumulatorem o pojemności 52 kWh, który pozwoli nam przejechać aż do 395 km.
Wisienką na torcie było jednak Alpina 110 legendarny francuski sportowy samochód, wyróżniający się niepowtarzalnym wyglądem, wyrafinowaną techniką i rozwiązaniami, których głównym celem jest dostarczenie frajdy z prowadzenia.

Jak na właścicielkę przystało właśnie tym samochodem na koniec Uroczystości z salonu wyjechała p. Prezes Natasza Kaźmierczak.
Ten wspaniały wyjątkowy wieczór w jazzowym klimacie , z lampką szampana w tle stał się okazją aby w szczególny sposób podziękować wszystkim naszych Klientom, dzięki którym istniejemy już tyle lat na rynku .

Zarząd Auto Compol S.A.

"Jeszcze raz bardzo dziękuje za cudowny wieczór … Było bardzo miło i elegancko...
Dziękuję. Oby takich okazji było więcej"
- Tomasz Mróz: Dyrektor Wykonawczy Renault Polska 

1
21
20
19
18
17
16
14
13
12
11
9b
10
8
7
6
5
4
3
2

 

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej