25 lat minęło !!!

Trochę o historii..

Na początku lat 90. sprzedażą samochodów marki Renault w Poznaniu zajmowało się kilka firm. Dwie z nich – Euroimpex, i Compol, postanowiły połączyć swoje siły.
W ten sposób powstała firma Auto Compol, która od ponad dwóch dekad działa w stolicy Wielkopolskii sprzedając samochody Renault i Dacia.
To właśnie w dniu 1.06.1994 roku podpisana została umowa o współpracy z Koncernem Renault.


Trochę o teraźniejszości ...

Obecnie firma Auto Compol zatrudnia ponad 70 osób. Dodatkowo w salonach i serwisach doświadczenie zdobywają adepci szkół mechanicznych. 

Prowadzimy działalność w trzech obiektach.

Pierwszy i najstarszy salon mieści się przy ul. Kazimierza Wielkiego, niespełna 800 metrów od poznańskiej Starówki. Salon w centrum miasta to miejsce, do którego poznaniacy się przyzwyczaili i chętnie go odwiedzają.

Drugi obiekt znajduje się w Luboniu przy ulicy Rivoliego 2b.

Prowadzimy tam serwis Renault i Dacii, a także blacharnię–lakiernię, która obsługuje wszystkie nasze lokalizacje .

Trzeci, najnowszy salon, został wybudowany w 2011 r. przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu.  Prezentowane są tam samochody marki Renault oraz auta używane, zaś serwis mechaniczny został przystosowany do obsługi samochodów dostawczych.

W tym roku salon został zmodernizowany wg aktualnych standardów i zyskał nowe oblicze. 

Staramy się wspierać lokalne akcje społeczne – jesteśmy między innymi Patronem „ Uśmiechniętego Dnia „ organizowanego dla dzieci z domów dziecka, od lat wspieramy dziecięcy festiwal folkloru Kids For Fun , jesteśmy obecni jako partner na Młodzieżowych Turniejach Motoryzacyjnych, propagujących wiedzę o ruchu drogowym.

Staramy się też wspierać propagowanie sportu w Wielkopolsce pomagając organizować zawody sportowcom amatorom – jak Mistrzostwa Polski w Pływaniu jak i będąc Partnerem Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Wielkopolski.


Trochę o przyszłości ...

W najbliższej przyszłości planujemy rozbudować sieć naszych obiektów o nową lokalizację.


Podziękowania ...

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, tym, którzy mieli przyjemność korzystać z naszych usług jak i obecnym Klientom wiernym naszej firmie.

To dzięki Wam już 25 lat istniejemy na rynku, to dla Was staramy się pracować nad poprawą jakości obsługi i to dla Was staramy się być jak najlepsi w tym co robimy.

Aby uświetnić tak wspaniały jubileusz przygotowaliśmy dla Was niespodzianki .

Dla poszukujących nowego samochodu trwa specjalna promocja : samochody Renault w super atrakcyjnej cenie .Pozostały już ostatnie sztuki !!!

Dodatkowo dla naszych stałych Klientów przygotowujemy w październiku wyjątkową urodzinową niespodziankę, specjalny wieczór , który uświetni swoim występem p. Urszula Dudziak ).


Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.autocompol.pl, gdzie będzie można znaleźć informacje o urodzinowych promocjach jak również zapraszamy na naszego facebooka https://pl-pl.facebook.com/AutoCompol/.

Zespół Auto Compol

 

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej