Pomoc drogowa Auto Compol S.A.

W przypadku awarii dzwoń pod numer 606 892 892

Renault Assistance (48-22) 575 99 99 W razie awarii samochodu na terenie całej Polski oraz 27 krajów europejskich pomoc

RENAULT ASSISTANCE jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Korzysta z niej kierowca oraz pasażerowie przez cały czas trwania gwarancji. RENAULT ASSISTANCE zapewnia naprawę pojazdu na miejscu, a w przypadku niemożności dokonania takiej naprawy, samochód zostanie doholowany do najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi Renault.

Gdy unieruchomiony pojazd nie może być naprawiony w terminie 12 godzin w Polsce lub 72 godzin poza granicami Polski (w 27 krajach) od momentu zgłoszenia, RENAULT ASSISTANCE zorganizuje i pokryje koszty:

  • powrotu kierowcy i pasażerów do miejsca jego zamieszkania lub
  • kontynuowania podróży do miejsca przeznaczenia w Polsce.

Świadczenia te przysługują również jeśli czas samej naprawy przekracza 3 roboczogodziny. Zamiast tych świadczeń można otrzymać samochód zastępczy.

Inną możliwością jest zorganizowanie i pokrycie kosztów dojazdu do hotelu i zakwaterowania kierowcy i pasażerów w trakcie oczekiwania na naprawę, jeśli pojazd został unieruchomiony i nie może być naprawiony tego samego dnia w odległości 50 km od miejsca zamieszkania.

W przypadku, gdy za granicą w miejscu dokonywania naprawy nie będzie można uzyskać koniecznych części zamiennych RENAULT ASSISTANCE zorganizuje i pokryje koszty transportu tych części.

 

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej